Nieuws, RTC Wielrennen

Ezine Limburg Cycling #1
Lees meer >


LCS - Aubel-Thimister-La Gleize
Lees meer >


LCS - Internatie Reningelst
Lees meer >


WFL interview in "Wielersport KNWU"
Lees meer >


LCS - Ronde van Luik (update)
Lees meer >


LCS - Gent-Menen
Lees meer >


LCS - IWT Oetingen
Lees meer >


LCS - Romsee-Stavelot-Romsee
Lees meer >


"Sporter in beeld" - Kylie Waterreus
Lees meer >


LCS - Triptyque Ardennais
Lees meer >


Achtergrond contract Schoonbroodt
Lees meer >


Belkin Tour Challenge
Lees meer >


LCS - Zuidoost Drenthe Classic
Lees meer >


LCS - Arno Wallaard Memorial
Lees meer >


De Sportzone van Britt Jochems
Lees meer >


LCS - Ster van Zuid-Limburg
Lees meer >


LCS - Volta Limburg Classic
Lees meer >


LCS - Trofee van Haspengouw
Lees meer >


LCS - Boucle Guegonnaises
Lees meer >


Yannick Janssen naar Bliz-Merida
Goed nieuws voor het Limburgse wielrennen.
Lees meer >


Fiets-Fit: de opstap voor jouw fietssport!
Lees meer >


Uitnodiging Trainingsdag District Limburg
Lees meer >


Limburgse renners de ware winnaars
Lees meer >


Eerste RTC wielerdames naar K-OTC Limburg
Lees meer >


Limburg krijgt Wielerfonds
Lees meer >


Eerste RTC renners succesvol afgeleverd op hoger niveau
Lees meer >


Gezamenlijke deelname KNWU Beloftencompetitie 2014
Lees meer >


Eindstand WFL Chrono Trofee 2013
Lees meer>


EYOF selectiewedstrijd
Lees meer >


Fotoshoot RTC voor de Wielerrevu
Lees meer >

Interessant artikel over RTC in magazine "Wielersport"
Lees meer >

Trainingsritten Kernen Omloop Echt-Susteren
27 jan 2013 afgelast.

Lees meer >

Dion Vriens (BMX) 3e in het eindklassement afdeling zuid

Edwin Achterberg toegevoegd aan RTC Wielrennen
Lees meer >

3e plaats Stan Betram in Aubel (B)

Kinga Quaden 3e in Lattinne (Belgie)

Yannick Janssen 2e in de omloop van de Grensstreek (Wervik)

1e en 2e plek voor Dion Vriens (BMX) in Made.

Dylan Drent en Kinga Quaaden winnen in Beek

Stan Bertram 2e in de 3e etappe van de West-Brabantse-Pijl

Jaap Kooijman 3e in Kotem.

Pim Erren wint in Wuppertal

Yannick Janssen eindwinnaar van de beloftencompetitie

2e plaats Remco Esselaar in Nieuwerkerken (Belgie)

Yannick 2e en Bob 3e in de Pijl van Heerlerheide

Yannick Janssen wint Ster van Moerdijk en wordt leider in de beloften-competitie.

Bob Schoonbroodt 2e op NK tijdrijden

Kinga Quaaden 2e op het regiokampioenschap zuid

Overwinning Yannick Janssen in de Kersenronde Mierlo

Overwinning Jaap Kooijman in Kotem

Podiumplaats (3e) voor Stan Bertram in Rundum Fischeln


Podiumplaats (3e) voor Okke vd Sluis in Velden


Pim Erren wint Rundum Duren


3e plaats Danny Scherp in Grevenbricht

Pim Erren wint in Grevenbricht en wordt 2e in Eijsden.

Yannick Janssen pakt 2e plaats in Sint-Truiden.

Stan Bertram podium in Weert

Bram Nolten wint Witte Kruis Classic

Wintertrainingen 2011
lees meer >

Tom Dumoulin naar Wereldkampioenschap.
lees meer >

Tom Dumoulin naar Wereldkampioenschap.
lees meer >

Wayne Stijns wint Munstergeleen bij de junioren.

Stan Huveneers wint Munstergeleen bij de nieuwelingen in de B-groep.

Lars Quadvlieg eindwinnaar Mediaan klassement

Pim Erren wint in Neerpelt

Tom Dumoulin profcontract Skil-Shimano

lees meer >


Glenn wint in Nieuwekerken (België)


Stan Bertram 2e geworden in Klein Vorsen


Kansen voor het Limburgse Wielrennen
Lees verder >>

Lars Quadvlieg tweede in Bladel


Sten vd Sluis wint in Rödlingen-Höllen


Wayne Stijns wint in Weert; Dick Janssen 3e


Remco Esselaar 2e in Brunssum


Glenn wint in Bilzen-Mopertingen.

Lees verder >>


Wayne steijns 3e in de ronde van Valkenswaard.


Lars Quadvlieg wint in Buchten
Lees verder >>


Podium Pim Erren en Stan Bertram in Velden
Lees verder >>


Winst Yannick Janssen in Zutendaal
Lees verder >>


Podium Glenn in klassieker
Lees verder >>


Bob Schoonbroodt en Glenn Hool podium in Geldrop
Lees verder >>


Maarten Seefat podium in Buttgen
Lees verder >>


Stan Bertram podium in Borgloon
Lees verder >>


Maarten Seefat 3e in Eijsden
Lees verder >>


Podium (3e) Stan Bertram in het Belgische Tessenderlo


Remco Esselaar wint in Rukelingen-Loon


Wederom twee RTC renners uitgenodigd voor de nationale selectie
Lees verder >>


Ritche Motke en Tom Dumoulin opgenomen in de nationale selectie
Lees verder >>



Podiumplaatsen voor Maarten Seefat, Lars Quadvlieg en Glenn Hool
Lees verder >>



Tom Dumoulin wint het eindklassement in de Triptyque des Monts et Châteaux.



WielerFederatie Limburg - Klankbordgroepen
Lees verder >>



Stan Bertram wint bij de nieuwelingen in Weert.
Lees verder >>



Tom Dumoulin pakt leiderstrui in Ronde van Normandië!
Lees verder >>



Ritchie Motké wederom 2e plaats sprint in klassieker
Lees verder >>



Opnieuw podiumplaats RTC renners
Lees verder >>



Houtse Linies: Ritchie Motke 2e

Lees verder >>



Stimuleringsdag veldrijden

Lees verder >>

<< terug